Aşk Oyunları

Bahar Kelebeği: Bu aşk oyununda, kalem fırça bir bahar kelebeği­ni temsil eder, beden de çiçeklerle kaplı vadilerden ve tepelerden olu­şan bir manzaradır. Partner gözlerini kapatıp uzanır ve tamamen gev­şer. Fırçanın ucu hareketli bir kelebek gibi oraya buraya konar. Önce, eller ve ayaklar üzerinde hafifçe hareket eder, sonra kollar, bacaklar ve vücudun çeşitli bölümlerine ilerler.

Fırçayı kullanan partner parmak uçları, avuç içleri, dirseklerin iç kısmı, koltukaltları, tabanlar, ayak par­maklarının araları, dizlerin arkası, özellikle de uylukların iç kısmı gibi duyarlı bölgelere odaklanır. Dudaklar da dahil olmak üzere yüzün fark­lı bölümlerine daha sonra geçilir.

Kelebek boyundan göğüslere, karna ve kasığa ilerler. Dokunuşlar partnerin hoşuna gider, çünkü özellikle partner kelebeğin bir sonra nereye konacağını bilmez. Tenin üstünde yaratılan hafif, tahrik edici gıdıklanmalar muhtemelen dokunmaların daha sert olması yönünde bir rica yaratacaktır. Nemli iskele hazır ola­na kadar bu ricalara razı olunmamalıdır. Bu harika evre için, fırça ön­ce biraz aromatik bir yağa batırılmalıdır. Kelebeğin gezeceği bölge ka­dının vücuduysa, göğüs uçları ve göğüs uçlarının çevresi yağlı fırçay­la okşanmalıdır. Önce, her noktasında gezinin, sonra göğüslerin arasın­dan hızla geçin.

Bunun ardından, kadın bacaklarını açsın ve kelebeğin apışarasıyla vulvasında gezinmesine izin versin. Fırçayı daha sonra klitorisinde gezdirin; önce yukarı doğru ilerleyerek, sonra dairesel bir hareketle. Bir erkeğe yapılıyorsa, erkeğin hem apışarası ve skrotumunu, hem de penisinin başını fırçalayın. Bu harika oyunla sevdiğinize zevkli ve unutulmaz bir anı hediye edebilirsiniz. Kirpikleri uzun olan bir kadının gözlerini kırpması bahar kelebeği rolünü oynayabilir; bu da bu oyunun başka bir çeşidi olabilir. Bir erkeğin bıyığı da aynı amaç için kullanılabilir. Bununla birlikte, bu tür teknikler bütün vücut söz konusu olduğunda yorucu olabilir.

Tavuskuşu Dokunuşu: Bu oyun yüzlerce yıl önce tavus tüyleri im­paratora hizmet için bir dekorasyon olarak kullanılırken yaratılmıştır. Farklı tür hünerlerle ilgilenen hükümdarlar tavus tüyünü kadınlarıyla oyunbaz bir tarzda kullanmışlardır. Günümüzde her iki partner de bu tü­yü kullanabilir. Devekuşu, sülün, leylek, hatta tavuk gibi başka kuşların tüyleri de kullanılabilir.

Bununla birlikte, şunu unutmayın: Tüyler bir ressamın fırçasının uygulayacağı çeşitlilikte basınç uygulayamaz.

Örümceğin Bacakları: Parmak uçlarının ve parmakların yumuşak kısımlarının mümkün olan en hafif dokunuşlarla bir partnerin vücu­dundaki tüyler, bazen de teni üzerinde oynaştığı pattes d’ aragnee adlı bir Fransız oyunu var. Bahar kelebeğinde olduğu gibi, Örümcek de vü­cudun her tarafında gezinebilir.

İpek Dokunuş: Bu aşk oyunu için en iyi malzeme gerçek ipekten bir eşarp ya da gecelik olacaktır, ama bir sentetik rayon da aynı işi gö­recektir. Naylon kullanılmamalıdır, çünkü çok serttir. Eşarbı ya da kul­lanacağınız malzemeyi elinizde biraz yuvarlayın ve partnerinizin vü­cudunun farklı bölümlerini okşamak için kullanın. İpek aynı zamanda kalem fırçalar ya da tüylerinkinden çok farklı olan zengin ve zevk ve­ren bir duyum sağlar.

Koklama-Öpme: Koklama-öpme en iyi partnerinizin tenine ezil­miş yasemin ya da sümbülteber hafifçe sürüldüğünde ya da partnerini­zin vücudu kendi cinsel aromasını verdiğinde yapılabilir. Soluk alıp partnerinizin soluğunu koklayarak başlayın. Burnunuzu partnerinizin yanakları, göz kapakları ve boynuna sürtün ve tepelerden yukarıya, va­dilerden aşağıya doğru kokulu kutsal yolculuğa devam edin. Uyarılmış cinsel organların doğal kokusu güçlü bir afrodizyaktır.

Dille Gezinme: Bu oyun genellikle gezgin bir öpücükle tamamen doğal olarak başlar. Dil ucunda en hafif dokunuş­la, pürtüklü yüzeyinde ise sert bir fırçalama arasında değişe­bilecek dokunuşlarla partne­rin vücudunda gezinir. Hem kulak boşluğu hem de çene al­tı, avuç içleri ve tabanlarla özellikle ilgilenilmelidir. Son­ra, göbeğe, göğüslere, göğüs uçlarına, uylukların iç kısmı­na ve apışarasına inin. İyi bir dil dokunuşunda çokça tükü­rük olacaktır ve ağzın sulanmasıyla sonuçlanabilir. Dille gezinme ve koklama-öpmeyi değişerek kullanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ