PC CHI Kası Egzersizleri

Isınma: PC kasını sabit bir hızla otuz kez bükerek sıkıp gevşeterek başlayın. Sonuna geldiğinizde, otuz saniye dinlenin. İki set daha yapın, arada otuz saniye dinlenin. Bu da tamamlandıktan sonra, artan kan ve Chi akışı yüzünden PC kasınız üzerinde kontrolünüz daha iyi olacaktır.

PC Kıskaçları: PC kasını defalarca sıkın ve gevşetin. Otuzluk bir setle başlayın ve kendinizi yüz ya da daha fazla sıkıp gevşetmeden olu­şan bir sete göre ayarlayın. PC kası herhangi bir ağrıdan çok çabuk kurtulur, siz de kendinizi her sabah sert bir ereksiyonla uyanmış bula­bilirsiniz. Yaşamınızın geri kalanında günde en az üç yüz PC kıskacı yapacağınızdan emin olun. Çok geçmeden bunun cinsel sağlığınız ve canlılığınız için yapabileceğiniz en iyi hamle olduğunu göreceksiniz.

Uzun Yavaş Sıkışlar: Otuz PC kası kıskacından oluşan bir setle ısı­nın, sonra mümkün olduğunca sert ve şiddetli bir şekilde PC kasını bü­kün. Artık daha şiddetli sıkamaz hale geldiğinizde, yirmiye kadar sa­yarak tutun. Otuz saniye dinlenin. Beş kez tekrar edin. Bir ay kadar eg­zersizden sonra, bir anda en azından birkaç dakika boyunca sıkma ve tutma egzersizini yapabileceksiniz. Bu özel egzersiz ereksiyonunuzun gerçekten çelik gibi olmasını sağlayacak ve size istediğiniz kadar uzun süre sevişme yeteneği verecektir. Sonunda iki dakikalık tutuşlardan oluşan on sete kadar çıkabileceksiniz.

PC Adımları Çalışması: Bu egzersizde, PC kasınızı giderek artan bir şiddetle germeniz ve gevşetmeniz yeterli. PC’nizi gerip o halde tu­tarak başlayın; sonra biraz daha sıkı gerin ve tutun, sonra biraz daha sı­kı gerin ve tutun, sonra elinizden geldiğince sıkı bir şekilde gerin ve tu­tun. Yirmi saniye tutmaya devam edin, sonra biraz gevşetin, tutun, bi­raz daha gevşetin, tutun, biraz daha gevşetin, tutun, en sonunda tama­men gevşetin ve dinlenin. Bunu arada dinlenmeden beş kez yapın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ