CHI Kası

Aynı zamanda Chi kası da denen PC kasınıızı çalıştırdığınızda, er­ken boşalma isteğini önleyecek boşalma kontrolü geliştireceksiniz. Artmış büyüklük ve duyum için kan dolaşımını arttıracak, cinsel daya­nıklılığı büyük ölçüde geliştirecek ve idrar akışı ile çoklu orgazm ya­şama yeteneğini de arttıracaktır.

PC çalışmanıza başlamanın infatiımı PC kasınıızın yerini bulmak­tır. Bazı erkekler PC kasının yerini yıllardır bilmekle birlikte bunun farkında bile değildirler.

Hızlı bir test: Penisinizi sertleştirin. Sertleşti­ğinde penisinizi kendi başına hareket ettirebiliyorsanız, PC kasınızın yerini bulmuşsunuzdur. Bunu yapamazsanız, idrara çıktığınızda, bitir­meden önce idrar akışını kesin. İdrar akışını kesmek için kullandığınız kas PC kasıdır.

PC kasınızı bulduktan sonra, üzerine ne kadar başarıyla odaklana­bildiğiniz görmek için on-yirmi kez kası bükmeye devam edin. PC’niz yirmi bükmenin ardından yorulursa, çok formsuzsunuz demektir. Yir­mi kez kadar yaptıktan sonra, bu kasınızı gerçekten sıkıca bükün, sıkın ve elinizden geldiğince uzun süre öyle tutun. PC gücünüz yerinde ol­madığı için ilk başta bu gözünüzü korkutabilir, ama birkaç ay sürekli egzersiz yaptıktan sonra, erkekler boşalma isteği geçene kadar sadece PC kasını mümkün olduğunca sıkarak boşalma isteğini erteleyebileceklerdir.

Erkekler ve kadınlar günde en az iki yüz-beş yüz kez PC kasını bü­kerek cinsel beceri ve enerjilerini arttırabilirler. Kadim Taocular bu eg­zersize aynı zamanda “anüsü sıkmak” da derler, çünkü PC kasını bük­tüğünüzde, anüsünüz de kasılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ