Evrensel Tao

Taocu uygulamanın amacı kendimizi evrenin yapısıyla ortak yönlü kılmaktır. Evrenle birleşmedeki ilk adım kendimizle uyumlu bir ilişki kurmaktır. Bu Taocuların kendilerini tanımaya başladıkları içsel meditasyon yolculuğuyla olur.

Kapsamlı bir kendini geliştirme ve spiritüel gelişim sistemi olan Evrensel Tao’nun amacı budur. Bu sistemi kulla­narak, hepimiz görünüşte ayrı parçalarımızı – duygular, düşünceler, fi­ziksel beden ve spiritüel amaçları – çeşitli Taocu tekniklerle uyumlu hale getiririz. Bu sistemi bir bütün olarak incelemek, cinsel sağlığın te­mel bir parçası olduğu yaşam kalitesini arttıran becerilere dair tam bir spektrum sağlar. Cinsel refleksoloji bu sistemin önemli bir bileşenidir.

Sağaltıcı Sevgi Uygulaması

Evrensel Tao’nun Sağaltıcı Sevgi uygulaması cinsel enerjinin geliş­tirilmesi anlamına gelmektedir. Cinsel refleksoloji, Sağaltıcı Sevginin karmaşık bir yönüdür. Sağaltıcı Sevgi beden, zihin ve ruhun sağlığı için cinsel enerjiden yararlanır.

Tekli gelişim (kendi başına) ve eşli gelişim (bir partnerle birlikte) için uygulamalar vardır. Bu bölümde yaşamınıza ve ilişkilerinize sağlık ve canlılık getirecek çeşitli Sağaltıcı Sevgi uygu­lamaları tanıtılacaktır. Erkek ve kadın partnerler arasında­ki uyumluluğu açığa çıkaracak tanısal teknikler anlatılacak, ayrıca cin­sel dengesizlik ve zayıflıklarımızı kuvvetlendiren özel egzersizler (cin­sel egzersizler) de sunulacak. Bu egzersiz pozisyonları, onları uygula­yan kişilere sağlık, canlılık ve bolca enerji kazandıracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ