Kulaklar

Kulaklar, özellikle bir kadın için, cinsel bakımdan semboliktirler. Bir erkek bir kadının kulaklarını inceleyerek sadece onun vajinasıınn açısını değil, aynı zamanda büyüklüğü ve biçimini, yanı sıra kadının içsel kişiliğinin özelliklerini de belirleyebilecektir. Diğer yandan, bir kadın bir erkeğin kulaklarından onun güçlü, dinç ve sağlıklı olup ol­madığını belirleyebilir. Kadın erkeğin kulaklarının biçimini ve ren­gini gözlemleyerek aynı zamanda adamın uzun yaşayıp yaşamayaca­ğı, sağlıklı olup olmayacağı gibi şeyleri de söyleyebilecektir.

İdeal kulak tipi, bütün çevresi boyunca kalın ve etli olan kulak tipi­dir. Sağlıklı bir kulağın rengi pembe olur ve görünümü hafif şeffaftır. Bu sağlıklılığın ve güçlü bir cinsel potansiyelin işaretidir. Bir kadın utandığında kulakları kızarıyorsa, bu onun sağlığının iyi olduğunu gösterir. Kulakları şeffaf görünüyorsa, özellikle utandığı ya da cinsel bakımdan heyecanlandığı zamanlarda cildinden çok kızarıyorsa, sağlı­ğının iyi, kişiliğinin cana yakın, cinsel potansiyelinin de sağlam oldu­ğunu gösterir.

kulak

Bir erkeğin kulakları, yüzünden daha çok kızarıyorsa, bu harika bir cinsel potansiyele işaret eder. Dışarı doğru çıkıntı yapan büyük, kulak-memesi dolgun kulaklar da hem sağlam bir cinsel potansiyeli hem de güçlü böbrekler ve güçlü bir bünyeyi gösterir. Erkeğin böbrek Chi’si çok olacaktır.

İnce ve daha küçük kulakları olan bir kişinin böbrek enerjisi yeter­siz, cinsel potansiyeli de daha zayıf olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ