Önce Siz Dişiliğinizin Farkında Olun

Kadınlar; dişiliğini hep gizlemek durumunda kalıyor, halbuki erkeklere sorarsanız kadınının dişiliğini her zaman hissettirmesini isterler. Sevgilinize yada eşinize karşı dişiliğinizi gizlememenizi öneriyoruz. Dişiliğinizi açığa çıkarabilmeniz de kişisel bakım ve hijyene önem vermenizle mümkün. Kişisel bakımına önem vermeyen kadını hiçbir erkek önemsemez ve istemez.

kişisel bakım

Partnerinizin sizi birlikteliğiniz yada evliliğiniz süresince aynı heyecanla arzulaması sizin elinizde, öncelikle dişiliğinizden yararlanmayı bilmelisiniz. Yalnız dış görünümünüzde yapabileceğiniz son derece önemli bakımları uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

Temiz, pürüzsüz ve hoş kokulu bir cildin cazibesiyle tüm erkekler heyecanlanır. Bunun için dıştan kremlerle bakım yapabilirsiniz ama içten bakım da çok önemlidir. Genel sağlığınız için bol bol su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Sadece yüzünüz de değil tüm vücutta cildinizin daha yumuşak olmasını sağlar hem de kırışıklık ve selülit içinde tedbir almış olursunuz.

Bacak ve ayak bakımı da önemsenmeli. Erkekler kadınların bacaklarının temiz ve pürüzsüz cildinden çok etkilenirler. Bacaklar ve bikini bölgesinin temizlik ve bakımı için öncelikle tüylerinizi alma yönteminden bahsedelim. Bu işlem için ağda öneriyoruz, çünkü ağda ile tüyleriniz daha uzun süreli olarak çıkmayacak hemde cilt üzerindeki ölü deriyi de temizlemiş olacaksınız. Bikini bölgesinin hijyeni de sağlanmış olur. Ayaklarınıza özel itina göstermelisiniz, bütün günü ayakta geçirdiğinizi düşünürsek özel ilgiyi hakediyorlar. Pedikür ile ayaklarınıza daha güzel görünüm verebilirsiniz. Ayaklarınıza uygulayacağınız masaj tüm yorgunluğu alacaktır.

Bacak bakımında egzersizin ne kadar gerekli olduğunu biliyorsunuzdur. Spor yapmaya fırsat bulamıyorsanız bol bol yürüyüş yapmaya özen gösterin, özellikle bacaklarınızda dizlerin üst kısımları sıkılaştıkça bacaklarınız daha güzel görünüme kavuşur.

Erkeğinizin hayatındaki tek kadın olmayı sürdürebilmek için gerekli özeni göstermek her kadının çoğunlukla yaptığı ama zaman zaman ihmal edebildiği gerçektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ