PC Kası ve Sağma Egzersizleri

Pc kası ve sağma egzersizleri penisinizdeki merkezi tendon ben­zeri dokuyu esnetir ve hem ereksiyon halinde hem de gevşemiş hal­deyken daha uzun olmasını sağlar. Bu egzersizler aynı zamanda tes­tosteron ve sperm sayısında artış sağlar.

Yalnızca Amerika’da otuz milyonu aşkın iktidarsız erkek olması çok üzücü bir durum. Bu deh­şet verici, çünkü iktidarsızlık zayıf, gelişmemiş bir PC kası ve corpora cavernosa’dan kaynaklanır. Ereksiyonlarınız zayıfsa ya da düzenli olarak iktidarsızlık yaşıyorsanız, bu penisinize ve erbezlerinize kan dolaşımının çok zayıf olduğu anlamına gelir.

Sağlıklı olmak isteniyor­sa, bedeninizin herhangi bir bölümüne gereği gibi kan dolaşımı olma­sı son derece önemlidir. Penise kan dolaşımındaki bir eksiklik corpora cavernosa’yı zayıflatacak ve daraltacak, aynı zamanda iktidarsızlı­ğı desteklediği için cinsel ilişki sırasındaki duyum ve hissi azaltacak­tır.

Esnetmenin sağma hareketi, kanı corpora cavernosa’daki kan ara­lıklarına zorlayacak, böylece sadece penisi büyütmekle kalmayacak, aynı zamanda bedeni bütün peniste daha fazla kan kabul etmeye eği­tecektir. Düzenli esnetme, enerjik bir egzersizle geçen birkaç ayın ar­dından, iyi bir dolaşımı olan, sağlıklı ve daha güçlü bir penis ortaya çıkaracaktır.

Boşalma gücünüz ve yeteneğiniz, ereksiyon gücünüz ve sağlamlı­ğınız ve prostat sağlığınız; bütün bunlar, PC kası ve sağma egzersizle­rini ne kadar sık uyguladığınızdan doğrudan etkilenir. Düzenli egzer­siz PC kasınızı büyük ölçüde geliştirecek, bu da ereksiyonlarınızın sert olmasını, penise kan dolaşımının artmasını, boşalma hacmi ve yoğun­luğunun çok büyük ölçüde artmasını ve prostatınızın gerçekten çok sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Bu da erkeklerde önde gelen bir ölüm nedeni olan prostat kanserini önlemeye yardımcı olacaktır. Sıkma ve bükme egzersizleri, çalıştıkça ereksiyon halindeki penisin çevresinde orta düzey bir kavrayışı sıkı bir kavrayışa dönüştüren basit bir gelişmiş PC (pubococcygeus) kası egzersizidir. Bu, siz PC kasınızı büktüğünüz­de ereksiyonu sıkarak PC egzersizinize direnç katar. Ortalama bir er­keğin sevişmeyi çok uzun sürdürebilmesi için aylarca PC Chi kası eg­zersizi yapması gerekir.

PC kasınızı büktüğünüzde, gözlerinizi, ağzınızı, anüsünüzü ve prostat bezinizi kısın. Bu beynin merkezini harekete geçirecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ