Yeşim Sapı Sevmek

Bir erkeğin cinsel organlarını sevmek ustalık isteyebilir. Çoğu şey erkeğin boşalmak isteyip istememesine bağlıdır. İstemiyorsa, orgazmik hedefte usta olup olmadığı önemlidir. Usta de­ğilse, erkeğin boşalmaya yakın olduğunu kadına söyleyebileceği birta­kım işaretler ayarlanabilir. Deneyimli bir kadın hiçbir işaret olmadan erkeğin boşalmanın kıyısında olup olmadığını anlayabilir. Bununla birlikte, bir erkeğin kendini tutma becerisi bir andan diğerine değişir, bu yüzden en iyisi her zaman bazı işaretler ayarlamaktır.

Yeşim sapın sevilmesi parmak uçlarıyla apışarasının hafifçe okşanmasıyla başlar. Bunun ardından kadının parmakları hafif hafif, rahatla­tıcı okşamalarla yavaşça geriye, arkaya, erbezi torbasının önüne doğru ilerler. Erbezi torbası erkeğin vücudunun en hassas bölümü olduğu için, kadın erbezlerini fazlasıyla yumuşak, hafif hafif okşamalıdır. Çimdikle-memeli, sıkmamalı ya da ısırmamalıdır. Bu aşk oyunu değildir ve ciddi bir acı, yara, hatta sakatlığa yol açabilir.

Kadının parmakları, erbezleri­ni okşadıktan sonra, erkeğin sertleşmiş penisine doğru ilerler. Kadın er­keğin penisini ucuna yakın bir yerden avuç içi ve parmaklanyla sağlam bir şekilde kavrar ve köküne doğru ilerler. Bu penisin derisini iyice ge­rer ve kanla dolmuş başını daha da açığa çıkarıp sertleştirir. Kadın di­ğer elinin istenilen hızda, hafif ovmalarla başını uyarabilir. Sertleşmiş penisin yüzey altı üst kısmından daha duyarlıyken, başı ve sapının kenarları daha da duyarlıdır. Başının kenarlarının alt tarafındaki üçgen bi­çiminde, boğum biçimli frenulumu en duyarlısıdır.

Başı ıslanmış ise, kadın bu salgıyı parmak uçlarıyla başın çevresine dairesel bir hareketle yayabilir. Bunu tükürüğüyle de yapabilir. Okşama kadının eliyle penisin sapını yukarı aşağı pompalaması şeklinde deği­şiklik gösterebilir, ama kadın, amaç boşalmak olmadığı sürece, adamın boşalmaması için dikkatli olmak zorundadır. Dur ve devam et yöntemi adamın dinlenmesine ya da boşalmaktan kaçınmasına yardımcı olabilir, ama yine de ona büyük bir haz verebilir ve muazzam ölçüde uyarıcıdır. Kadın bu şekilde hareket ediyorsa, penisi okşarken sapını da öpebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ