Yüze Masaj Yapılması

Yüze masaj yapılması çok gevşetici ve cazip olabilir. Yüzdeki ener­jiyi açmak cinsel merkezdeki enerjiyi harekete geçirir.

Unutmayın, yüz ve cinsel merkez halka kaslarla birbirine bağlıdır; biri uyarıldığında di­ğeri de uyarılır. Bir kişi cinsel olarak uyarıldığında görülen bütün yüz ifadelerine dikkat edin! Cinsel merkezin uyarılması bu heyecanı yan­sıtarak yüz ifadelerini değiştirir. Tersi de doğrudur. Yüzün uyarılması çok erotik ve cinsel merkezi çok uyarıcı olabilir.

msaj

Partnerinizi kucağınıza ya da bacaklarınızın arasına yatırın, böyle­ce yüzüne masaj yapmak kolay olur. Hiçbir biçimsel teknik gerekmi­yor, iyi niyet ve yumuşak bir dokunuş yeterli. Partnerinizin yüzünü ha­fif, yumuşak bir dokunuşla keşfetmeye başlayın.

Gözlerinin çevresine, alnına, yanaklarına, dudaklarının çevresine masaj yapın. Yüzünün yal­nızca kendine özgü olan o özelliğini hissedin.

Yüzle cinsel merkez ara­sındaki bağı açmanın bir başka yolu da yüzün öpülmesidir. Yanakları, alnı, gözleri ve burnu hafifçe öpmek çok tensel ve uyarıcıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ